Karlovy Vary mají po celý rok rozhodně co nabídnout. Malou ukázku najdete v naší galerii: večerní Mlýnská kolonáda, rozhledna Diana, lanové centrum Linhart, vyhlídková trasa s daňky a jeleny, vyhlídka Karla IV a samozřejmě Vřídlo. Okolní lesy (z našeho hotelu to je na první lesní stezku cca. 5 minut chůze) nabízí hodiny a hodiny chození po udržovaných lesních cestách, plných naučných panelů, altánků a dechberoucích vyhlídek na město. 

Jinými slovy, ať už u nás budete na prodloužený víkend, nebo na dva týdny, slibujeme vám, že se nebudete nudit ani minutu!

Aktuálně: s ohledem na změnu výše lázeňského poplatku ze strany města se tento mění z 35 na 50 Kč/den, s účinností od 1.9.2022. Děkujeme za pochopení.

Dalším bonusem pro Váš pobyt v Karlových Varech je tzv. KarlovyVary REGION CARD, jež nabízí vstupy, slevy a možnost bezplatného cestování karlovarskou městskou dopravou, včetně lanovky na rozhlednu Diana. Ceny karet jsou nastaveny velmi vstřícně a znamenají jednak poměrně zásadní úsporu oproti nákupům jednotlivě, jednak Vám otevřou dveře ke všem památkám a turistickým atrakcím Karlových Varů. Přijeďte, ubytujte se, kupte se KV REGION CARD - a zažijte Vary!