Koncerty. Hudba. Jaro 2024 

Ve spolupráci s naším partnerem, agenturou Vlny Music agency vám přinášíme nabídku koncertů v nedalekém loketském amfiteátru, v Ostrově či přímo v Karlových Varech. Více info najdete po rozkliknutí obrázku: 

Karlovy Vary mají po celý rok rozhodně co nabídnout. Malou ukázku najdete v naší galerii: večerní Mlýnská kolonáda, rozhledna Diana, lanové centrum Linhart, vyhlídková trasa s daňky a jeleny, vyhlídka Karla IV a samozřejmě Vřídlo. Okolní lesy (z našeho hotelu to je na první lesní stezku cca. 5 minut chůze) nabízí hodiny a hodiny chození po udržovaných lesních cestách, plných naučných panelů, altánků a dechberoucích vyhlídek na město.

Jinými slovy, ať už u nás budete na prodloužený víkend, nebo na dva týdny, slibujeme vám, že se nebudete nudit ani minutu!

Dalším bonusem pro Váš pobyt v Karlových Varech je karta výhod, tzv. KarlovyVary REGION CARD. Ta nabízí vstupy, slevy a možnost bezplatného cestování městskou dopravou, včetně lanovky na rozhlednu Diana. Ceny jsou nastaveny vstřícně a znamenají citelnou úsporu oproti nákupům jednotlivě, navíc Vám otevřou dveře ke všem památkám a turistickým atrakcím. Přijeďte, ubytujte se, kupte si KV REGION CARD - a zažijte Vary!