Bezpečný pobyt v souvislosti s COVID-19

I když Karlovy Vary jsou místem s nízkým výskytem nákazy, přesto se vší zodpovědností reagujeme na vzniklou epidemiologickou situaci. Na hotelu jsou k dispozici desinfekční prostředky, veškerý personál je plně proškolen a seznámen se situací. Preferujeme také kromě procedur a lázeňské péče u nás na hotelu především Váš pobyt v okolí hotelu, na čerstvém vzduchu.  Karlovy Vary a okolí nabízí nesčetně krás a turistických cílů, s nimiž Vás rádi seznámí naši pracovníci na recepci.

A teď už to je na Vás - napište nám, kdy byste chtěli přijet, v kolika lidech, vyberte si wellness balíček, sportovní pobyt, relaxaci nebo estetiku. Cokoli. Jsme tu pro Vás. Nebo nám rovnou zavolejte:)

Recepce: + 420 353 402 111

Rezervace: +420 353 402 712 

Parkování u hotelu:

Milí hosté, pokud to prosíme jen trochu jde, zvažte cestu k nám jiným způsobem, než osobním automobilem. Do Karlových Varů je vcelku vyhovující vlakové i autobusové spojení, rádi pro vás samozřejmě pošleme taxi, jakmile dorazíte do Karlových Varů. Náš hotel se nachází v lázeňské zóně, kde jsou velmi omezené možnosti parkování a ne vždy můžeme všem vyhovět. Pokud se přeci jen rozhodnete pro cestu automobilem, ověřte si prosím dopředu na naší recepci, jestli pro Vás máme volné místo u hotelu. Je také třeba počítat s poplatkem 200 Kč za jeden den parkování.

Děkujeme velice, těšíme se na Vás v hotelu Čajkovskij, v samém srdci Karlových Varů!