Váš pobyt v lázeňském městě a wellness hotelu by měl být především o odpočinku. Na tom se shodneme. A uděláme pro Vás všechno, co bude jen trochu možné. Přesto: pokud si budete chtít Vás pobyt zpestřit sportovními aktivitami, jsme na to připraveni. Oblékáme dres, nazouváme tretry, kontrolujeme kola. 

Připravili jsme pro Vás celou škálu sportovních aktivit, od cross country běhu po okolních lázeňských lesích, jež jsou v těsném sousedství hotelu, přes traily a výlety na kolech po okolí až po ineriérové aktivity typu trampolín nebo stepperů. Trampolíny si pak za dobrého počasí můžeme vzít na louku nad hotelem, vzdálenou cca. 300 metrů.

Zcela dle vaší volby - můžete vyrazit s naším instruktorem nebo instruktorkou, můžeme Vaši trasu rozebrat nad mapou v hotelu a nechat vše další na Vás, můžeme vše kombinovat. Můžeme vyrazit ve skupině a projet dokonalé traily v lesích, abychom pokračovali cyklostezkou do Lokte a tam skončili na zaslouženém obědě a prohlídce hradu. Nebo můžeme vyrazit do Bečova a shlédnout relikviář Svatého Maura, jež je po korunovačních klenotech druhým českým nejvzácnějším klenotem.

Můžeme cokoli - vše je na domluvě, jsme tu od toho a jsme tu pro Vás. Na rozdíl od jiných zařízení s vámi vždy pojede někdo z hotelového týmu, nenecháváme nic náhodě a spoleháme se v tomto směru zásadně sami na sebe - neb kontakt s Vámi a Vaše bezpečí a pohodlí je pro nás to nejdůležitější.

Servis a půjčovna kol

Postaráme se o Vaše dvoukolové miláčky - uschováme je v naší kolárně uvnitř hotelu, pod zámkem a non stop kamerovým dohledem. Jsme připraveni poskytnout Vám základní servis kol, buďto u nás na hotelu, nebo v největším karlovarském cykloservisu u našich přátel.

Nemáte kola? Nevadí. Máme k zapůjčení aktuální modely od Specialized, Kellys nebo Haibike, jak standardní, tak samozřejmě i elektromodely. Pro ně je pak k dispozici lišta se zásuvkami a nabíjecí místo přímo v kolárně.