Podmínky soutěže "Poklad na Labutím jezeře":

Každému, kdo se u nás ubytuje na minimálně 6 nocí (a může k tomu využít i slevové vouchery, uvedené níže) dostane na recepci mapu a "noty" k hledání pokladu, ukrytého v lázeňských lesích v okolí hotelu. K hledání (a nalezení) pokladu není třeba žádných technických pomůcek (kromě hodinek, event. kompasu), úkoly na trase pokladu jsou ryze logického, vědomostního charakteru

Tomu, kdo poklad najde a přinese jej na recepci hotelu, bude předán voucher na víkendový wellness pobyt i s polopenzí pro dva.

Všichni účastníci soutěže pak obdrží tričko "Poklad na Labutím jezeře"

Těšíme se na soutěžící - a samozřejmě nejvíce na toho nejlepšího hledače, kterému se podaří najít! 

VOUCHERY NA LÁZEŇSKÉ POBYTY 2020!

Od 1.7. 2020 můžete využít už dva druhy voucherů na pobyt u nás:

První je program Ministerstva pro místní rozvoj pod názvem COVID Lázně, který umožní čerpat slevu 4000,- Kč každému, kdo si zarezervuje pobyt v lázních na alespoň šest nocí a využije minimálně pět procedur.

www.kudyznudy.cz/dolazni

Druhý program je Vary Voucher:

Na adrese www.karlovyvary.cz/cs/voucher si zvolíte voucher podle typu Vašeho pobytu, zadáte svoje kontaktní údaje a vygenerujete si svůj voucher. S tímto voucherem nás prosím kotaktujte na adrese sales@cajkovskij.com, my Vám jej potvrdíme a tím získáte slevu na pobyt u nás. 

Ať k nám pojedete na tři dny se snídaní, nebo na týden "all inclusive", ušetříte vždy!


KarlovyVARY REGION CARD

Dalším bonusem pro Váš pobyt v Karlových Varech je tzv. KarlovyVary REGION CARDjež nabízí vstupy, slevy a možnost bezplatného cestování karlovarskou městskou dopravou, včetně lanovky na rozhlednu Diana. Ceny karet jsou nastaveny velmi vstřícně a znamenají jednak poměrně zásadní úsporu oproti nákupům jednotlivě, jednak Vám otevřou dveře ke všem památkám a turistickým atrakcím Karlových Varů. Přijeďte, ubytujte se, kupte se KV REGION CARD - a zažijte Vary!