POBYTOVÉ VOUCHERY NA LÁZEŇSKÉ POBYTY 2022

Ačkoliv dotační titul COVID-Lázně Ministerstva pro místní rozvoj na podporu lázeňských pobytů skončil k 31. 12. 2021, rozhodli jsme se podporu těmto léčebným pobytům zachovat. Poskytujeme klientům vlastní slevové vouchery ve výši 2 000 Kč. Vzhledem k tomu, že pobyty nejsou od 1. 1. 2022 ze strany státu nijak dotovány, byli jsme nuceni voucher z ekonomických důvodů snížit na 2 000 Kč tak, aby bylo možno zachovat standard služeb, na jaký jsou hosté u nás zvyklí. 

Více info nawww.kudyznudy.cz/dolazniPřijímáme také speciální vouchery pro zdravotníky v hodnotě 8.000,- Kč. Uplatněním tohoto voucheru například na náš týdenní pobyt (balíček č.4) vám k úhradě zůstane pouhých 2.490,- Kč. A to je něco, co asi nepotřebuje komentáře. Týdenní pobyt v lázeňském hotelu v Karlových Varech, s procedurami a polopenzí, je za tuto cenu bezkonkurenční nabídka. 


DÁRKOVÉ VOUCHERY

Pokud chcete pobytem u nás obdarovat někoho z blízkých nebo svých přátel, není nic snazšího. Zašleme vám vyplněný a orazítkovaný dárkový voucher, na základě kterého s obdarovaným domluvíme vše potřebné k pobytu a jeho plné spokojenosti.KarlovyVARY REGION CARD

Dalším bonusem pro Váš pobyt v Karlových Varech je tzv. KarlovyVary REGION CARDjež nabízí vstupy, slevy a možnost bezplatného cestování karlovarskou městskou dopravou, včetně lanovky na rozhlednu Diana. Ceny karet jsou nastaveny velmi vstřícně a znamenají jednak poměrně zásadní úsporu oproti nákupům jednotlivě, jednak Vám otevřou dveře ke všem památkám a turistickým atrakcím Karlových Varů. Přijeďte, ubytujte se, kupte se KV REGION CARD - a zažijte Vary!